AI on the Move: vol inspiratie over de toekomst van marketing

16 oktober 2025

Autoflex bij Automotive Marketing Event AI on the move

Gisteren waren we aanwezig bij het inspirerende Automotive marketingevent in de Prodentfabriek in Amersfoort: AI on the Move, waar de impact van kunstmatige intelligentie op marketing centraal stond. Van slimme klantreizen tot AI in contentcreatie — de sprekers deelden volop inzichten, praktijkvoorbeelden en tools om meteen mee aan de slag te gaan.

Onder leiding van een energieke dagvoorzitter Chris Lukkassen kwamen onder meer Sven de Smet (XPeng), Maaike Aarts (Kia), Ralph de Beurs (RTL/Videoland) en Susanne Damen (Mediamarkt) aan het woord. Ze lieten zien hoe merken zich met AI opnieuw uitvinden, hoe creativiteit en data elkaar versterken, en hoe menselijkheid daarbij altijd de sleutel blijft.

We gingen vol inspiratie naar huis — met een hoofd vol ideeën, een lijst AI-tools om uit te proberen, en een stapel leestips en een boek cadeau.
Bij Autoflex voelen we ons na zo’n dag toch een beetje Aziatisch*: we omarmen AI met enthousiasme, houden van technologie en geloven dat juist dát onze kracht is.

Want wat we in elk verhaal terugzagen: AI is niet de toekomst, maar het nú.
En bij Autoflex gebruiken we het graag — om slimmer en sneller te werken, beter te begrijpen en onze klanten nog beter te helpen.

*je had er bij moeten zijn

Lees het artikel over het event op Automotive Online

Deel bericht

Ander nieuws

  • Component Workflow en Tijdregistratie Autoflex

    Meer grip op je werkplaats met de component Workflow & Tijdregistratie

    De Autoflex component Workflow & Tijdregistratie helpt werkplaatsen efficiënt te werken door werkorders overzichtelijk te tonen in vijf stappen en monteurs minuten-nauwkeurig uren te laten registreren, wat tijdverlies voorkomt en omzet verhoogt.

  • Tristen Roeleveld loopt stage bij Autoflex

    Welkom Tristen Roeleveld

    Tristen Roeleveld (19) start zijn afstudeerstage bij Autoflex. In dit bericht stelt hij zich voor, vertelt hij waarom hij voor Autoflex koos en wat hij wil leren tijdens zijn stage binnen de automotive en IT.

  • Terugblik op Autoflex’ inspirerende en succesvolle deelname aan de AutoProf Vakbeurs 2026 — drie dagen vol demo’s, gesprekken en praktijkinzichten.

    Autoflex op de AutoProf Vakbeurs 2026 – drie succesvolle beursdagen

    Autoflex kijkt terug op drie geslaagde dagen op de AutoProf Vakbeurs 2026 in Evenementenhal Gorinchem, met waardevolle gesprekken, demo’s van software en een sterke interesse van bezoekers.