Deelnemers aan de survey bedankt; we hebben een winnaar!

13 februari 2025

Autoflex 10 EVO survey winnaar

Bij Autoflex blijven we innoveren en werken we continu aan verbeteringen binnen Autoflex 10 EVO. Onlangs hebben we een klanttevredenheidsonderzoek uitgevoerd om inzicht te krijgen in hoe onze gebruikers de software ervaren. We bedanken alle deelnemers aan de Autoflex 10 EVO survey! Dankzij jullie waardevolle feedback blijven we onze software verbeteren. En… we hebben een winnaar!

En de winnaar is… 🏆

Onder de deelnemers hebben we een unieke race-ervaring verloot, en de gelukkige winnaar is Patrick Hommel! Patrick mocht op woensdagmiddag 5 februari deelnemen aan een spectaculaire race op het speciaal ingerichte parcours van de AutoProf Vakbeurs.

Deze race stond in het teken van Stichting Groot Hart, een prachtig initiatief dat ernstig zieke kinderen en hun families een onvergetelijke race-ervaring biedt. Door deze prijs te verloten, dragen wij ook bij aan dit goede doel.

Wil jij de volgende keer ook kans maken op een unieke ervaring? Houd onze surveys in de gaten en deel je mening!

 

Deel bericht

Ander nieuws

  • Component Workflow en Tijdregistratie Autoflex

    Meer grip op je werkplaats met de component Workflow & Tijdregistratie

    De Autoflex component Workflow & Tijdregistratie helpt werkplaatsen efficiënt te werken door werkorders overzichtelijk te tonen in vijf stappen en monteurs minuten-nauwkeurig uren te laten registreren, wat tijdverlies voorkomt en omzet verhoogt.

  • Tristen Roeleveld loopt stage bij Autoflex

    Welkom Tristen Roeleveld

    Tristen Roeleveld (19) start zijn afstudeerstage bij Autoflex. In dit bericht stelt hij zich voor, vertelt hij waarom hij voor Autoflex koos en wat hij wil leren tijdens zijn stage binnen de automotive en IT.

  • Terugblik op Autoflex’ inspirerende en succesvolle deelname aan de AutoProf Vakbeurs 2026 — drie dagen vol demo’s, gesprekken en praktijkinzichten.

    Autoflex op de AutoProf Vakbeurs 2026 – drie succesvolle beursdagen

    Autoflex kijkt terug op drie geslaagde dagen op de AutoProf Vakbeurs 2026 in Evenementenhal Gorinchem, met waardevolle gesprekken, demo’s van software en een sterke interesse van bezoekers.