Autoflex en Snelstart: twee systemen die als puzzelstukjes in elkaar passen.

28 augustus 2026

Presentatie over de koppeling tussen Autoflex en Snelstart voor een volle zaal bezoekers tijdens de kennisavond in Amersfoort.

Een volle zaal, veel praktijkvragen, verhelderende demo’s en vooral veel uitwisseling tussen gebruikers. De gezamenlijke sessie van Autoflex en SnelStart in Amersfoort leverde enthousiaste reacties op.

Op woensdag 16 september doen we het nog één keer, tijdens een ontbijtsessie in Assen.

Interessante mix van deelnemers
De deelnemers in Amersfoort kwamen uit heel het land en met verschillende beweegredenen: Autoflex-klanten die overwegen om over te stappen naar SnelStart als boekhoudpakket, Snelstart-klanten die benieuwd zijn naar Autoflex als garagesoftware en gebruikers zelf (en/of hun accountants) die al met beide systemen werken, maar meer uit de koppeling willen halen.
Juist dié mix maakte de bijeenkomst bijzonder interessant.

Live demo’s en beantwoorden van heel practische vragen
Tijdens de live demo’s werd duidelijk hoe Autoflex en Snelstart samenwerken en welke mogelijkheden de koppeling in de dagelijkse praktijk biedt.
Ondertussen kwamen er volop practische vragen uit de zaal die direct beantwoord konden worden door specialisten van Autoflex en Snelstart, maar regelmatig ook door andere gebruikers in de zaal. Zo ontstond een mooie dynamiek en vooral een praktische uitwisseling van ervaringen.

Van sleutelen in de schuur naar een prachtig autobedrijf
Een bijzondere bijdrage kwam van Ewald Aaltink van Auto Aaltink in Nijverdal. Hij nam de aanwezigen mee in de ontwikkeling van zijn familiebedrijf, dat inmiddels maar liefst 60 jaar bestaat. Dus als iemand weet waar hij het over heeft… Wat ooit begon met werken vanuit een schuur, groeide uit tot het prachtige autobedrijf dat er vandaag de dag in … staat.
Auto Aaltink werkt zelf met Autoflex én Snelstart en maakt dagelijks gebruik van de koppeling tussen beide pakketten. Ewald vertelde ook waarom hij heel bewust voor deze twee bedrijven heeft gekozen. Niet alleen vanwege de software, maar ook vanwege de organisaties erachter: persoonlijk in het klantcontact, trots op wat ze maken en bereid tot aanpassen waar het kan. Daarnaast ervaart hij beide systemen als intuïtief en prettig in het dagelijks gebruik.
Zijn omschrijving van de koppeling was misschien wel de mooiste van de avond: twee puzzelstukjes die exact in elkaar passen.

Gemist? Dan heb je nog een kans!
De sfeer in Amersfoort was uitstekend en de enthousiaste reacties smaken naar meer. Gelukkig volgt er heel binnenkort nog een gezamenlijke bijeenkomst.
Op woensdag 16 september zijn Autoflex en Snelstart in Assen. Overweeg je Snelstart als nieuw boekhoudpakket? Ben je Snelstart-klant en benieuwd wat Autoflex voor jouw autobedrijf kan betekenen? Of werk je al met beide pakketten en wil je – eventueel samen met je accountant – meer uit de koppeling halen? Dan ben je van harte welkom.

Uitnodiging
Je moet er wel even vroeg voor uit bed, want dit keer maken we er een ontbijtsessie van. Het voordeel: daarna heb je nog een groot deel van de dag om te doen waar het uiteindelijk allemaal om draait: je autobedrijf.
Ontbijtsessie Autoflex / Snelstart op woensdag 16 september | Assen | 07.30 – 10.00 uur
Aanmelden via: https://www.autoflex.nl/gratis-kennissessie-slimmer-werken-met-autoflex-en-snelstart-beperkt-aantal-plekken

We kijken ernaar uit je daar te zien!

Deel bericht

Ander nieuws

  • Autoflex component telefooncentrale

    De telefoon gaat. Autoflex weet al wie er belt…

    11 september 2026

    Niet meer zoeken wie je aan de lijn hebt. Autoflex zet bij inkomende én uitgaande gesprekken direct de juiste klantgegevens voor je klaar.

  • Garage van Beek in het zonnetje bij Autoflex

    60 jaar vakmanschap, klaar voor de toekomst

    8 september 2026

    Na 15 jaar Autoflex 9 kiest Garage Van Beek voor Autoflex 10: moderne garagesoftware die past bij hun persoonlijke manier van werken.

  • sneltoetsen in Autoflex

    Sneller werken zonder je hand van het toetsenbord

    4 september 2026

    Sommige verbeteringen verdienen nét wat meer aandacht dan een plekje in de releasenotes. De sneltoetsen in Autoflex 10 zijn daar wat ons betreft een goed voorbeeld van!