Autoflex te gast bij de Autovakmeester Jaarmarkten
23 januari 2026

De Auto Vakmeester Jaarmarkten zitten erop!
Na Duiven, Breukelen en Zwolle was gisteravond de laatste editie in Eindhoven. Wij kijken terug op vier supergeslaagde avonden vol ontmoetingen, gesprekken en herkenning uit de praktijk.
Autoflex mocht zich presenteren binnen het Autovakmeester-netwerk. En dat deden we met veel plezier — want juist op dit soort momenten merk je hoe waardevol het is om elkaar live te spreken, ideeën uit te wisselen en vragen direct te beantwoorden.
Linda op de jaarmarkt: vragen, demo’s en veel mooie gesprekken
Tijdens alle jaarmarkten was Linda namens Autoflex aanwezig op de vloer. Ze stond klaar voor iedereen die meer wilde weten over onze software, slimme werkwijzen en hoe je in de dagelijkse praktijk nét wat sneller, overzichtelijker en efficiënter werkt.
Samen sterk in het netwerk
Wat ons vooral bijblijft? De sfeer.
Een betrokken netwerk, veel ondernemerschap en collega’s die elkaar écht verder helpen. Dat past perfect bij hoe wij ook naar software kijken: praktisch, duidelijk en gericht op wat het jou oplevert.
Dank aan Autovakmeester
Een dank-je-wel aan Autovakmeester voor de gastvrijheid en de organisatie — Ivar Camps, Angelo Mulder, Simone Krieger, Cathelijne van de Weerd en Ton Sieljes voor de samenwerking en het vertrouwen.
Wij vonden het top om erbij te zijn!


