60 jaar vakmanschap, klaar voor de toekomst
8 september 2026

Al bijna zestig jaar is Garage Van Beek een vertrouwd adres in Soesterberg. Vakmanschap, persoonlijk contact en transparantie vormen er de basis. Na vijftien jaar werken met Autoflex 9 maakte het familiebedrijf onlangs de overstap naar Autoflex 10. Een bewuste keuze, nadat ook andere systemen waren bekeken.
“We werkten 15 jaar met de desktopvariant van Autoflex 9. Het voordeel van Autoflex 10 is dat het sneller en intuïtiever werkt. En je blijft in dezelfde software”, vertelt Jeffrey Steenman.
De overstap past bij de ontwikkeling die Garage Van Beek zelf doormaakt. Het bedrijf breidde recent uit met extra werkplekken en een moderne spuitcabine, terwijl inmiddels ook de volgende generatie meewerkt. Tegelijkertijd blijft Van Beek bewust kleinschalig en onafhankelijk.
Meer snelheid én transparantie
In Autoflex 10 merkt het team vooral verschil in snelheid, overzicht en gebruiksgemak. Ook de mogelijkheid om foto’s rechtstreeks vanaf een smartphone aan een werkkaart toe te voegen, wordt veel gebruikt. Daarmee kan Garage Van Beek klanten eenvoudig laten zien welke werkzaamheden nodig zijn.
“Door Autoflex 10 zijn we meer vooruit gaan plannen en grijpen we minder mis”, aldus Jeffrey. Ook de monteurs zijn enthousiast: “Snel, fijn werken, makkelijk zoeken en eenvoudig foto’s uploaden op hun mobiel.”
Zouden ze opnieuw kiezen voor Autoflex 10?
Daar hoeft Jeffrey niet lang over na te denken: “Ja! Er is geen reden te verzinnen om dat niet te doen. Het functioneert. We zijn er erg blij mee, ook de monteurs.”
Lees het volledige klantverhaal van Garage Van Beek en ontdek hoe een familiebedrijf met bijna zestig jaar ervaring de stap maakt naar een moderne cloudomgeving.


