Start nú met de voorbereidingen voor de eindejaarsverwerking!

31 oktober 2024

 

Over twee maanden sluiten we het jaar alweer af! Voor garages betekent dit vaak een periode vol extra werk. Om jou zo goed mogelijk te ondersteunen, hebben we alvast een aantal praktische tips en een checklist opgesteld die je helpen om tijd en stress te besparen in deze drukke periode.

Wat kun je nú al doen?
In ons nieuwe filmpje hebben we alle actiepunten voor de eindejaarsverwerking overzichtelijk voor je op een rij gezet. Door nu te starten, zorg je ervoor dat je straks minder gedoe hebt en met een gerust hart het jaar kunt afsluiten. Bekijk de video

Net als voorgaande jaren verschijnt onze checklist binnenkort als wizard op je inlogscherm. Wanneer je alle stappen hebt doorlopen, kun je deze afsluiten en ben je klaar voor het nieuwe jaar.

In onze nieuwsbrieven deelden we al enkele belangrijke aandachtspunten, zoals:
Tijdig bijwerken van je voorraad- en globalisatielijsten (met directe links naar de te gebruiken rapportages).
Aanpassen van de factuurnummering, vooral voor klanten die werken met AccountView.
Bekijk de nieuwsbrieven:
Eindejaarsverwerking, tips & tricks
🗓️ Eindejaarsverwerking, Wat je nú al kunt doen…

 

Overweeg je een nieuw boekhoudpakket in 2025?
Neem dan tijdig contact op met Autoflex via 0341 – 375180 (optie 1). Een nieuwe boekhoudkoppeling vraagt namelijk wat voorbereiding en brengt soms extra kosten met zich mee. Wacht dus niet te lang, zodat alles op tijd geregeld is.

Alle informatie online beschikbaar
De volledige eindejaarsverwerking is eenvoudig terug te vinden in onze online documentatie. Van Autoflex 9 tot de nieuwste Autoflex 10, je vindt alle stappen duidelijk uitgelegd, zodat niets aan het toeval wordt overgelaten. Deel deze informatie ook met je boekhouder of accountant, zodat alles soepel en nauwkeurig verloopt.

Wat je vandaag doet, scheelt je morgen een hoop gedoe!
Maak nu een start en geef jezelf een ontspannen einde van het jaar! 😊

Deel bericht

Ander nieuws

  • Autoflex staat op de Autoprof 2025! Bezoek ons van 4 tot en met 6 februari bij stand D15

    Autoflex op de AutoProf vakbeurs 2025

    Autoflex staat op de Autoprof 2025! Bezoek ons van 4 tot en met 6 februari bij stand D15 en ontdek onze nieuwste innovatieve softwareoplossingen voor garages. Laat je inspireren en ervaar hoe Autoflex uw werkprocessen kan optimaliseren. Mis het niet!

  • Autoflex wenst u een succesvol en inspirerend 2025! Samen maken we dit jaar gezond, innovatief en vol nieuwe mogelijkheden. Succesvol en inspirerend 2025!

    Een succesvol, gezond en inspirerend 2025 gewenst!

    Volle vaart vooruit! De snelheidsmeter staat op 2025 en wij staan klaar om een tandje bij te schakelen. Dit nieuwe jaar belooft weer boordevol innovatie en groei te zitten. Met onze software en service ondersteunen we de automotive branche om nóg efficiënter en succesvoller te zijn.

  • Sturen op data, niet op onderbuikgevoel

    Sturen op data, niet op onderbuikgevoel

    Als onafhankelijke marktleider in cloud-gebaseerde garagesoftware systemen, rolt Autoflex inmiddels de nieuwe versie Autoflex EVO uit, die tal van extra mogelijkheden en voordelen biedt. Met de nieuwe module Bedrijfsmonitor wordt vanaf volgend jaar direct alle beschikbare data ook 24/7 inzichtelijk gemaakt op managementniveau.