Wekelijks gratis online cursus

4 juni 2024

Autoflex geeft wekelijks een online cursus over het gebruik van Autoflex 10. Je leert in ongeveer 1½ uur de basis van Autoflex. Tijdens de cursus is er tijd om vragen te stellen!
Ben je net klant geworden? Of ben je nieuw in het bedrijf? Volg onze online beginnerscursus om te leren hoe Autoflex 10 werkt.

Interesse om de beginnerscursus te volgen?
Check de agenda en schrijf je in!

  • 13:00 – 14:15 uur: Werkplaats module

  • 14:30 – 15:00 uur: In- en Verkoop module

Bekijk ook ons uitgebreid online documentatie en instructievideo’s.

Deel bericht

Ander nieuws

  • Cindy Middebos Autoflex

    Even voorstellen: Cindy Middelbos

    Cindy Middebos is een van de enthousiaste krachten binnen Autoflex. Ze is nieuw als consultant en stelt zich kort aan je voor. Cindy, welkom in het Autoflex team!

  • Vrolijk Pasen!

    Namens het Autoflex team een heerlijk vrij of juist een heel succesvol paasweekend gewenst. Goede dagen!

  • Autoflex on Tour 2025 gaat weer van start! Tijdens deze inspirerende avonden delen we praktische tips, innovaties en inzichten voor je garagebedrijf.

    Autoflex on Tour komt er weer aan!

    Autoflex on Tour is terug! Tijdens de inspirerende bijeenkomsten in mei en juni 2025 delen we slimme innovaties, praktische tips en ervaringen uit de praktijk. We hebben het over veranderen, loslaten en aanpakken. Autoflex klanten worden genodigd. Meld je aan!