11
oktober
- -

Samenwerking met Kers op de Taart

Graag stellen we je voor aan het studenten marketingcommunicatiebureau Kers op de Taart, waarmee wij maandag jl. een samenwerking zijn aangegaan:

Danique, Deborah, Amber, Zoë en Tessa zijn vijf enthousiaste studenten die gepassioneerd zijn voor marketingcommunicatie, altijd op zoek naar de nieuwste trends en met hun kersverse marketing communicatie expertise vrouwelijke verfijning willen aanbrengen bij relevante vraagstukken van bedrijven en zo ‘de kers op de taart’ zijn.

“Ons avontuur met Autoflex begon tijdens het Pitch Your Brand event op Hogeschool Windesheim in Zwolle. De doelstelling van het event van onze school is om 4e-jaars studenten commerciële economie (met een focus op marketing) waardevolle werkervaring te bieden in het bedrijfsleven. Na een ontmoeting met ons team, besloot Autoflex ons in te schakelen voor drie marketingcommunicatievraagstukken.
Afgelopen maandag werd onze offerte ondertekend en zijn we met veel enthousiasme begonnen”.

Namens Autoflex heel hartelijk welkom Danique, Deborah, Amber, Zoë en Tessa en op een mooie samenwerking!